Product


Sale!

Flora dhe fauna detare në pullën shqiptare

$ $

Përshkrim i shkurtërËshtë ky titulli i botimit të ri që i vjen pasurisë së literaturës dhe studimeve filatelike. Autori i saj është koleksionisti i pasionuar i pullave postare të klasës tematike të florës dhe faunës, koleksionisti i pasionuar Z.Hysen Dizdari.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

AGSTUDIO
Fletët130
ISBN9789928436542

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Flora dhe fauna detare në pullën shqiptare”

Your email address will not be published. Required fields are marked *