Product


Sale!

Nënë Tereza në pullat shqiptare

$ $

Përshkrim i shkurtërKy libër-album doli në qarkullim më datë 5 shtator 2018, në nderim të Shenjtores Nënë Tereza, me rastin e Ditës Ndërkombetare të Bamirësisë, e shpallur nga OKB-ja në vlerësim të kontributit dhe humanizmit të saj.

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Fletët50
ISBN9789928450319

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Nënë Tereza në pullat shqiptare”

Your email address will not be published. Required fields are marked *