Pse duhet te kem nje Faqe Interneti?

Faqe Interneti, Dyqan Online, Portale Lajmesh, Hostim Faqe per Bizneset e Vogla & te Medha apo Organizatash mund tju shërbejë si përfaqesuese që i përgjigjet të gjitha pyetjeve në lidhje me biznesin tuaj. Ofron shërbim për klientin edhe kur zyra juaj është e mbyllur, natën, në fundjave apo kur ju jeni me pushime, dhe shet produktet apo shërbimet tuaja për ju. Websiti është një mjet shumë i mirë dhe kushton fare pak, dhe shërben fuqishëm për të reklamuar punën tuaj, biznesitn tuaj, artin tuaj, eventet, party-t tuaja, kompaninë tuaj, etj. Mbi 12-vite pervoje
Nuk ka më kohë për të humbur, nëse ke një biznes fizik, ka ardhur koha të investosh edhe në një dixhital.

Çfarë ka një dyqan online?

 • Nuk ka kufij
 • Nuk flen asnjëherë
 • Nuk varet nga hapsira gjeografike ku ndodhet
 • Mund të zgjerohet pa limit
 • Nuk ka kosto qeraje
 • Është shumë i thjeshtë për tu reklamuar
 • Mundëson klientin të blejë në kohën e vetë në komfortin e shtëpisë

Dizenjimi dhe Ndertim Faqe Interneti

Kushdo qe ka ose po planifikon te kete nje biznes, duhet te mendoje per nje website te dizenjuar mire dhe ne menyre profesionale. Arsya kryesore per ta pasur faqen tuaj ne internet eshte se ajo qendron e hapur per klientet 24 ore ne dite, 365 dite ne vit, si dhe vizitohet nga cdo cep i botes, nga Amerika deri ne Kine!

Faqa e internetit mund tju sherbeje si perfaqesues qe i pergjigjet te gjitha pyetjeve ne lidhje me biznesin tuaj, ofron sherbim per klientin edhe kur zyra juaj eshte e mbyllur, naten, ne fundjave apo kur ju jeni me pushime, dhe shet produktet apo sherbimet tuaja per ju.

Faqja ne internet eshte nje vegel shume e fuqishme dhe pa shpenzime per marketingun dhe reklamimin e biznesit si dhe ju mundeson zgjerimin e tregut ne zona te largeta dhe jashte qytetit dhe shtetit. Ndryshe nga broshurat e printuara, ne website mund te besh ndryshime ne cdo kohe pa kosto shtese!

Studio Faqe Interneti  krijon website unike, faqe profesionale, qe ju mundeson ju te arrini qellimet dhe objektivat qe keni per prezencen online, qofte si biznes apo per qellime personale. Ne mundesojme nje website profesional, efektiv ne promovimin e produkteve dhe sherbimeve tuaja tek klientela e synuar.

Nje nga qellimet tona eshte webi te jete nje eksperience e kendeshme per ju, dhe me kosto te perballueshme lehtesisht.PLANET E HOSTIMIT TË WEBSTEVE GJITHÇKA QE KENI NEVOJEPLANI FILLESTAR

SMALL

€30/vit

40
 • 1 Website
 • Free Email
 • 2 GB HDD
 • 20 Gig Bandwidth
 • cPanel
 • Two-Factor Authentication
 • Free Script (WordPress, Joomla, etj)


PLANI BAZE

START

€50/vit

€60
 • 2 Website
 • Free Email
 • 5 GB HDD
 • 50 Gig Bandwidth
 • cPanel
 • Two-Factor Authentication
 • Free Script (WordPress, Joomla, etj)
PLANI AVANCUAR

PREMIUM

€80/vit

€99
 • 10 Websites
 • Free Email
 • 30 GB HDD
 • 500 GB bandwidth
 • cPanel
 • Two-Factor Authentication
 • Free Script (WordPress, Joomla, etj)WEB HOSTING ME MBËSHTETJEN MË TË MIRË

Avancimi i shpejtë, i sigurt dhe i sigurtë që rritet me biznesin tuaj.SHERBIMET EKSTRA TE PA PËRFSHIRA ME PLANET


Backups të Përditshëm

Ruajtja e përditshme siguron hapësirën tuaj të internetit kundër humbjes së të dhënave


Google AdWords

Regjistrohuni sot dhe merrni $ 100 në reklama falas kur shpenzoni 25 $


Monitorimi i faqes

Përdorni sistemin tuaj të monitorimit për të monitoruar faqen tuaj të internetit


Transferim falas i faqes

Mbështetja jonë do të transferojë dosjet dhe bazat e të dhënave tuaja absolutisht pa pagesë


Domain Falas

Emri i domain falas është i përfshirë me vitin tuaj të parë të planeve të hostimit


Daily Malware Scans

Me përditësimin e përditshëm të softuerit të malware, mbani faqen e internetit të pastër nga viruset
Specifikime Teknike


Karakteristikat e Hosteve

Paneli i kontrollit i lehtë për t'u përdorur
Bandwidth pa matje
Sub Domenet Pafund
FTP dhe llogaritë e postës elektronike
99.9% Garanci Uptime
Garancia e Kthimit të Parave 15 Ditë


Aplikimi Hosting

75 shkrime me burim të hapur
WordPress Hosting
Hostoni blogun tuaj
Joomla Hosting
Magento Hosting


Karakteristikat e emailit

Llogaritë email pa limit të POP3
Llogaritë Email Pafund SMTP
WebMail: Horda, SquirrelMail
Email në telefonin tuaj
Parandalimi i spamit (Detajet)
Autoresponders, Forwards

Kontrolli Cloud

Menaxheri i Hostit
Kontrolli Cloud
Oracle ACE (Detajet)
Menaxhimi i të dhënave
Ndërfaqja e linjës së komandës EM
Raportet aktive 24/7


Plani i Hosting falas

Pa pagesë SiteBuilder
4,500 modele të lira
Transferim falas i faqes
52 Scripts falas
Google AdWords


Programim dhe bazat e të dhënave

Bazat e të dhënave të pakufizuara MySQL
CGI, Fast CGI (Detajet)
PHP 5, Perl, Python
Modulet: Curl, CPAN, GD Library
Qasja SSH
Cron caktimin e punës

Paneli i kontrollit

Paneli i fundit i Kontrollit të cPanel
AWStats, Webalizer
Karrocat e çastit
Blogs, Portalet, Forumet
Fjalëkalimi i mbrojtur
Menaxheri i skedarëve të bazuar në web


Suport

Mbështetje përmes Live Chat,
Sistemi i biletave (Email)
Ruajtja e përditshme
Portali i Mbështetjes Online
Kontakti me email


Siguria

Qasja e Administratës mbi SSL
Aplikimi Web Firewall (WAF) Mbrojtja
Në kërkimin e virusit dhe skanimit të malware
Kërkesat e Shtrënguara të Forcimit të Fjalorit
Mbrojtja e sulmeve te hackers
Çertifikatë e lirë SSL e përbashkët


DISA FAQE QE KEMI REALIZUAR (DYQAN ONLINE)

ALBA TONER

ALBATONER-WEB

CCS OFFICE

CCS OFFICE

BLING

BLING COSMETIC

ECOSUN

ECOSUN


NA KONTAKONI

  Your Name

  Your Email

  Subject

  Your Message