Eksperiencë dhe Besueshmëri në Shërbimin tonë të Hostingut

Në kompaninë tonë, ofrojmë shërbime hosting të nivelit të lartë, të mbështetura nga dekada eksperiencë në fushën e teknologjisë së informacionit. Ne kuptojmë se çdo faqe interneti ka nevoja unike, prandaj ofrojmë zgjidhje të personalizuara që përshtaten pikërisht me ato që kërkon biznesi juaj.

1. Infrastrukturë e Avancuar: Infrastruktura jonë përdor teknologji të fundit, duke siguruar shpejtësi të lartë dhe performancë të pakrahasueshme për faqet tuaja të internetit.

2. Siguri të Pakompromis: Ne e marrim seriozisht sigurinë e të dhënave tuaja. Me masa të rrepta sigurie dhe mbikëqyrje të vazhdueshme, ne mbrojmë faqen tuaj nga kërcënimet e mundshme online.

3. Mbështetje e Pakrahasueshme: Ekipi ynë i ekspertëve është në dispozicion 24/7 për të ju ndihmuar me çdo sfidë apo pyetje që mund të keni. Reagimi i shpejtë dhe zgjidhja e problemeve janë prioritet për ne.

4. Fleksibilitet dhe Rritje: Shërbimet tona të hostingut janë projektuar për të rritur dhe evoluar sipas nevojave të biznesit tuaj. Kjo do të thotë që ju mund të zgjeroheni pa u shqetësuar për kufizimet e infrastrukturës.

5. Garanci për Kthimin e Parave: Besojmë kaq shumë në cilësinë e shërbimit tonë saqë ofrojmë garanci për kthimin e parave nëse nuk jeni të kënaqur.

Zgjidhni shërbimin tonë të hostingut për një eksperiencë të qëndrueshme, të sigurt dhe të besueshme që mbështet rritjen e vazhdueshme të biznesit tuaj.KERKO PER DOMAIN

KERKO PER DOMAIN:

PLANET E HOSTIMIT TË WEBSTEVE GJITHÇKA QE KENI NEVOJE


PLANI BAZE

START

€80/vit

€100
 • Domain Name
 • Free Email
 • 10 GB HDD
 • 100 Gig Bandwidth
 • cPanel
 • Two-Factor Authentication
 • Softaculous (WordPress, Joomla, etj)


PLANI MESATAR

DELUX

€100/vit

€120
 • Domain Name
 • Free Email
 • 15 GB HDD
 • 100 Gig Bandwidth
 • cPanel
 • Two-Factor Authentication
 • Softaculous (WordPress, Joomla, etj)


PLANI AVANCUAR

PREMIUM

€300/vit

€400
 • Domain Name
 • Free Email
 • 50 GB HDD
 • Unimited Bandwidth
 • cPanel
 • Two-Factor Authentication
 • Softaculous (WordPress, Joomla, etj)BEST WEB HOSTING ME MBËSHTETJEN MË TË MIRË

Sherbim Hostimi, Avancimi i shpejtë, i sigurt dhe performance e lartë që rritet me biznesin tuaj.SHERBIMET EKSTRA TE PA PËRFSHIRA ME PLANET


Backups të Përditshëm

Ruajtja e përditshme siguron hapësirën tuaj të internetit kundër humbjes së të dhënave


Google AdWords

Regjistrohuni sot dhe merrni $ 100 në reklama falas kur shpenzoni 25 $


Monitorimi i faqes

Përdorni sistemin tuaj të monitorimit për të monitoruar faqen tuaj të internetit


Transferim falas i faqes

Mbështetja jonë do të transferojë dosjet dhe bazat e të dhënave tuaja absolutisht pa pagesë


Domain Falas

Emri i domain falas është i përfshirë me vitin tuaj të parë të planeve të hostimit


Daily Malware Scans

Me përditësimin e përditshëm të softuerit të malware, mbani faqen e internetit të pastër nga viruset
Specifikime Teknike


Karakteristikat e Hosteve

Paneli i kontrollit i lehtë për t'u përdorur
Bandwidth pa matje
Sub Domenet Pafund
FTP dhe llogaritë e postës elektronike
99.9% Garanci Uptime
Garancia e Kthimit të Parave 15 Ditë


Aplikimi Hosting

75 shkrime me burim të hapur
WordPress Hosting
Hostoni blogun tuaj
Joomla Hosting
Magento Hosting


Karakteristikat e emailit

Llogaritë email pa limit të POP3
Llogaritë Email Pafund SMTP
WebMail: Horda, SquirrelMail
Email në telefonin tuaj
Parandalimi i spamit (Detajet)
Autoresponders, Forwards

Kontrolli Cloud

Menaxheri i Hostit
Kontrolli Cloud
Oracle ACE (Detajet)
Menaxhimi i të dhënave
Ndërfaqja e linjës së komandës EM
Raportet aktive 24/7


Plani i Hosting falas

Pa pagesë SiteBuilder
4,500 modele të lira
Transferim falas i faqes
52 Scripts falas
Google AdWords


Programim dhe bazat e të dhënave

Bazat e të dhënave të pakufizuara MySQL
CGI, Fast CGI (Detajet)
PHP 5, Perl, Python
Modulet: Curl, CPAN, GD Library
Qasja SSH
Cron caktimin e punës

Paneli i kontrollit

Paneli i fundit i Kontrollit të cPanel
AWStats, Webalizer
Karrocat e çastit
Blogs, Portalet, Forumet
Fjalëkalimi i mbrojtur
Menaxheri i skedarëve të bazuar në web


Suport

Mbështetje përmes Live Chat,
Sistemi i biletave (Email)
Ruajtja e përditshme
Portali i Mbështetjes Online
Kontakti me email


Siguria

Qasja e Administratës mbi SSL
Aplikimi Web Firewall (WAF) Mbrojtja
Në kërkimin e virusit dhe skanimit të malware
Kërkesat e Shtrënguara të Forcimit të Fjalorit
Mbrojtja e sulmeve te hackers
Çertifikatë e lirë SSL e përbashkët